🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 2198 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2198 |
| Colour | Transparent Blue (1341B1) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
$40.52
Original: $115.78
-65%Rayban 2198 Sunglass—
$115.78
$40.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2198 |
| Colour | Transparent Blue (1341B1) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
























