🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Rayban 2193 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2193 |
| Colour | Gradient Brown (1327/GF), Gradient Grey (1326/GE) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $40.16
Original: $114.75
-65%Rayban 2193 Sunglass—
$114.75
$40.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2193 |
| Colour | Gradient Brown (1327/GF), Gradient Grey (1326/GE) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
























