🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 2190 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2190 |
| Colour | Transparent Brown (1292B1) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$43.42
Original: $124.06
-65%Rayban 2190 Sunglass—
$124.06
$43.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2190 |
| Colour | Transparent Brown (1292B1) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
























