🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 2184 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2184 |
| Colour | Blue Gradient (1252/R5) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
$39.44
Original: $112.68
-65%Rayban 2184 Sunglass—
$112.68
$39.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2184 |
| Colour | Blue Gradient (1252/R5) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 57 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
























