🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Rayban 2140 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB 2140 |
| Colour | Grey (901/58), Black (901), Tortoise (902) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $115.78
Rayban 2140 Sunglass—
$115.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB 2140 |
| Colour | Grey (901/58), Black (901), Tortoise (902) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 50 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
























