🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 2027 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2027 |
| Colour | Black (W1847) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
$123.03
Rayban 2027 Sunglass—
$123.03
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB2027 |
| Colour | Black (W1847) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 62 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
























