🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Rayban 1971 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB1971 |
| Colour | Silver (9149/AD), Blue (9149/3F) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $123.03
Rayban 1971 Sunglass—
$123.03
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB1971 |
| Colour | Silver (9149/AD), Blue (9149/3F) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
























