🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Rayban 1969 Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB1969 |
| Colour | Brown (9147/51) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
$45.23
Original: $129.23
-65%Rayban 1969 Sunglass—
$129.23
$45.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB1969 |
| Colour | Brown (9147/51) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
























