🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban 3647M Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3647M |
| Color | Black (F02831) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details |
LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$70.22
Original: $200.63
-65%Ray-Ban 3647M Sunglass—
$200.63
$70.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB3647M |
| Color | Black (F02831) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details |
LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























