š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Ray-Ban 2241 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB2241 |
| Color | Black (901/31), Havana (902/B1) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Propionate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 51 mm, 54 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Width | Ā 150 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $40.52
Original: $115.78
-65%Ray-Ban 2241 Sunglassā
$115.78
$40.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB2241 |
| Color | Black (901/31), Havana (902/B1) |
| Shape | Ā Round |
| Material | Ā Propionate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 51 mm, 54 mm |
| Bridge Width | Ā 21 mm |
| Temple Width | Ā 150 mm |
| Country Of Origin | INDIA |
| Manufacturing Details | RAYBAN SUN OPTICS INDIA PVT.LTD., SP 810-811, PHASE -II, RIICO INDUSTRIAL AREA, BHIWADI, RAJASTHAN-301019 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























