š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban 2219 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB2219 |
| Color | Ā Black (1288/02) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE,Ā GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$126.13
Ray-Ban 2219 Sunglassā
$126.13
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Ray-Ban |
| Model | Ā RB2219 |
| Color | Ā Black (1288/02) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Bridge Width | Ā 13 mm |
| Temple Width | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE,Ā GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190, |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























