🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Ray-Ban 2180 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2180 |
| Color | Black (601/71) |
| Shape | Round |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm, 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 145 mm, 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$39.80
Original: $113.71
-65%Ray-Ban 2180 Sunglass—
$113.71
$39.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2180 |
| Color | Black (601/71) |
| Shape | Round |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm, 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 145 mm, 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























