


Ray-Ban 0298S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB0298S |
| Color | Black (901/31) |
| Shape | Square |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details |
OUDENG ZONE, |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., |
Original: $129.23
-65%$129.23
$45.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB0298S |
| Color | Black (901/31) |
| Shape | Square |
| Material | Propionate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details |
OUDENG ZONE, |
| Importer |
LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., |
























