š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Mont Blanc 0345S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Mont Blanc |
| Model No | Ā MB0345S |
| Color |
Ā Gold (001), Silver (002) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 150 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $219.62
Mont Blanc 0345S Sunglassā
$219.62
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Mont Blanc |
| Model No | Ā MB0345S |
| Color |
Ā Gold (001), Silver (002) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 150 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















