🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Mont Blanc 0242S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0242S |
| Color |
Shiny Blue (008) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$76.87
Original: $219.62
-65%Mont Blanc 0242S Sunglass—
$219.62
$76.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0242S |
| Color |
Shiny Blue (008) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















