🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Mont Blanc 0299S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Mont Blanc |
| Model No | Â MB0299S |
| Color |
 Grey (007), Transparent Grey (008) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 56 mm |
| Temple Length | Â 150 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $62.47
Original: $178.49
-65%Mont Blanc 0299S Sunglass—
$178.49
$62.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Mont Blanc |
| Model No | Â MB0299S |
| Color |
 Grey (007), Transparent Grey (008) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 56 mm |
| Temple Length | Â 150 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















