🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Mont Blanc 0319S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0319S |
| Color |
Shiny Black (001), Dark Tortoise (002), Transparent Grey (004) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $183.92
Mont Blanc 0319S Sunglass—
$183.92
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0319S |
| Color |
Shiny Black (001), Dark Tortoise (002), Transparent Grey (004) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















