🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Mont Blanc 0302S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0302S |
| Color |
Dark Tortoise (007), Black on Brown (008), Blue (009), Black (010) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $190.13
Mont Blanc 0302S Sunglass—
$190.13
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0302S |
| Color |
Dark Tortoise (007), Black on Brown (008), Blue (009), Black (010) |
| Shape | Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 53 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















