🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Mont Blanc 0253S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Mont Blanc |
| Model No | Â MB0253S |
| Color |
 Grey Crystal (003) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 52 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$72.79
Original: $207.97
-65%Mont Blanc 0253S Sunglass—
$207.97
$72.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Mont Blanc |
| Model No | Â MB0253S |
| Color |
 Grey Crystal (003) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 52 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















