🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Mont Blanc 0263S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Mont Blanc |
| Model No | Â MB0263S |
| Color |
 Blue (004) |
| Shape | Â Wayfarer |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$66.55
Original: $190.13
-65%Mont Blanc 0263S Sunglass—
$190.13
$66.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Mont Blanc |
| Model No | Â MB0263S |
| Color |
 Blue (004) |
| Shape | Â Wayfarer |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















