🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Mont Blanc 0298S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0298S |
| Color |
Blue (004), Transparent Grey (003) |
| Shape | Square |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $62.47
Original: $178.49
-65%Mont Blanc 0298S Sunglass—
$178.49
$62.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Mont Blanc |
| Model No | MB0298S |
| Color |
Blue (004), Transparent Grey (003) |
| Shape | Square |
| Material | Nylon |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |




















