🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 886H Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 886H |
| Color |
 Brown (01) |
| Shape |
 Pilot |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Temple Length |
 140 mm |
| Bridge Width | Â 16 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$56.47
Original: $161.33
-65%MAUI JIM 886H Sunglass—
$161.33
$56.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 886H |
| Color |
 Brown (01) |
| Shape |
 Pilot |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Temple Length |
 140 mm |
| Bridge Width | Â 16 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























