š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 830 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 830 |
| Color |
Ā Grey (11) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length |
Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$55.65
Original: $159.01
-65%MAUI JIM 830 Sunglassā
$159.01
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 830 |
| Color |
Ā Grey (11) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length |
Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
























