🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 633HS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 633HS |
| Color |
 Matte Light Gold (16) |
| Shape |
 Hexagon |
| Material | Â Nylon |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 52 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$214.10
MAUI JIM 633HS Sunglass—
$214.10
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 633HS |
| Color |
 Matte Light Gold (16) |
| Shape |
 Hexagon |
| Material | Â Nylon |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 52 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























