🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 619 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 619 |
| Color |
Black (02) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length |
145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$54.29
Original: $155.12
-65%MAUI JIM 619 Sunglass—
$155.12
$54.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 619 |
| Color |
Black (02) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length |
145 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |






















