🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 264HS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 264HS |
| Color |
 Brownish Black (16) |
| Shape |
 Aviator |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 61 mm |
| Temple Length | Â 137 mm |
| Bridge Width | Â 14 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$60.54
Original: $172.98
-65%MAUI JIM 264HS Sunglass—
$172.98
$60.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 264HS |
| Color |
 Brownish Black (16) |
| Shape |
 Aviator |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 61 mm |
| Temple Length | Â 137 mm |
| Bridge Width | Â 14 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |






















