🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 447 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 447 |
| Color |
 Black (02) |
| Shape |
 Wayfarer |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Temple Length |
 130 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$131.84
MAUI JIM 447 Sunglass—
$131.84
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 447 |
| Color |
 Black (02) |
| Shape |
 Wayfarer |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Temple Length |
 130 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |






















