🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 407B Sunglass
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 407B |
| Color |
Blue (11) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Rim Less |
| Lens Width | 64 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin |
USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$39.90
Original: $114.00
-65%MAUI JIM 407B Sunglass—
$114.00
$39.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 407B |
| Color |
Blue (11) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Rim Less |
| Lens Width | 64 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin |
USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |






















