š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 634 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 634 |
| Color |
Ā Black Gradient (02) |
| Shape |
Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$64.61
Original: $184.61
-65%MAUI JIM 634 Sunglassā
$184.61
$64.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 634 |
| Color |
Ā Black Gradient (02) |
| Shape |
Ā Aviator |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |






















