š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 247GS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 247GS |
| Color |
Ā GreyĀ (17) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length |
Ā 120 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt.Ā |
$55.65
Original: $159.01
-65%MAUI JIM 247GS Sunglassā
$159.01
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 247GS |
| Color |
Ā GreyĀ (17) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length |
Ā 120 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt.Ā |






















