🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 257H Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 257H |
| Color |
 Brown (16C) |
| Shape |
 Wayfarer |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Half Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at |
Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |
$60.54
Original: $172.98
-65%MAUI JIM 257H Sunglass—
$172.98
$60.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Maui Jim |
| Model No | Â 257H |
| Color |
 Brown (16C) |
| Shape |
 Wayfarer |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Half Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at |
Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. |






















