š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 627RS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 627RS |
| Color |
Ā Wine (01) |
| Shape |
Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 150 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$214.10
MAUI JIM 627RS Sunglassā
$214.10
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 627RS |
| Color |
Ā Wine (01) |
| Shape |
Ā Round |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 150 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























