🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 627HTS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 627HTS |
| Color |
Green (02) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$214.10
MAUI JIM 627HTS Sunglass—
$214.10
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Maui Jim |
| Model No | 627HTS |
| Color |
Green (02) |
| Shape |
Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 55 mm |
| Temple Length | 150 mm |
| Bridge Width | 19 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























