š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 626B Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 626B |
| Color |
Ā Blue (14) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Rim Less |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$131.84
MAUI JIM 626B Sunglassā
$131.84
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 626B |
| Color |
Ā Blue (14) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Rim Less |
| Lens Width | Ā 61 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























