š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



MAUI JIM 624 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 624 |
| Color |
Ā Black (02) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Rim Less |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$214.10
MAUI JIM 624 Sunglassā
$214.10
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 624 |
| Color |
Ā Black (02) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Rim Less |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























