š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


MAUI JIM 449H Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 449H |
| Color |
Ā Havana (01) |
| Shape |
Ā Square |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 135 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
$131.84
MAUI JIM 449H Sunglassā
$131.84
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Maui Jim |
| Model No | Ā 449H |
| Color |
Ā Havana (01) |
| Shape |
Ā Square |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 135 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country of Origin | USA |
| Manufactured at | Peoria, Illinois, USA |
| Imported by | Kering Eyewear India Pvt. Ltd |
























