🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale


Eyepetizer Smooth Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | SMOOTH |
| Color | ROSE-GOLD (C.9–9) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
$107.19
Original: $306.27
-65%Eyepetizer Smooth Sunglass—
$306.27
$107.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | SMOOTH |
| Color | ROSE-GOLD (C.9–9) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























