🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Eyepetizer Guadalupe Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GUADALUPE |
| Color | SILVER (C.1–60), ROSEGOLD (C.9–62) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $111.18
Original: $317.65
-65%Eyepetizer Guadalupe Sunglass—
$317.65
$111.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GUADALUPE |
| Color | SILVER (C.1–60), ROSEGOLD (C.9–62) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Rim-less |
| Lens Width | 56 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























