š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Eyepetizer Gobi Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GOBIĀ |
| Color | TORTOISE ON GOLD (C.4-M-25), ROSE-GOLD BRN (C.9-E-44) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $112.27
Original: $320.76
-65%Eyepetizer Gobi Sunglassā
$320.76
$112.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | GOBIĀ |
| Color | TORTOISE ON GOLD (C.4-M-25), ROSE-GOLD BRN (C.9-E-44) |
| Shape | Round |
| Material | METAL |
| Type | Full-Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























