š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Burberry 4377 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Burberry |
| Model No | Ā BE4377 |
| Color |
Ā Dark Havana (300273) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 150 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$55.11
Original: $157.46
-65%Burberry 4377 Sunglassā
$157.46
$55.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Burberry |
| Model No | Ā BE4377 |
| Color |
Ā Dark Havana (300273) |
| Shape |
Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 150 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























