🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Prada A22S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PRA22S |
| Color | Black(16K08Z), Polar Brown(16K30H),Radica Tortoise(17N06A) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm, 58 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $102.81
Original: $293.75
-65%Prada A22S Sunglass—
$293.75
$102.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model | PRA22S |
| Color | Black(16K08Z), Polar Brown(16K30H),Radica Tortoise(17N06A) |
| Shape |
Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm, 58 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























