🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Prada 19WS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR19WS |
| Color | Â Black (1AB5S0), Tortoise (2AU8C1), Matte Black (1BO0B7), Abstract Orange (06V40E) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  52 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $131.42
Original: $375.49
-65%Prada 19WS Sunglass—
$375.49
$131.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR19WS |
| Color | Â Black (1AB5S0), Tortoise (2AU8C1), Matte Black (1BO0B7), Abstract Orange (06V40E) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  52 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















