🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Prada 56YS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR56YS |
| Color |  Pale Gold (ZVN6S1) |
| Shape | Â Square |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  58 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$113.68
Original: $324.79
-65%Prada 56YS Sunglass—
$324.79
$113.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR56YS |
| Color |  Pale Gold (ZVN6S1) |
| Shape | Â Square |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  58 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Temple Length | Â 135 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















