🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Prada 17WS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR17WS |
| Color | Black (1AB5SO), Tortoise (2AU8C1),Talc(1425S0), Transparent grey (12R30B ) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD. c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD. VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $131.42
Original: $375.49
-65%Prada 17WS Sunglass—
$375.49
$131.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Prada |
| Model No | PR17WS |
| Color | Black (1AB5SO), Tortoise (2AU8C1),Talc(1425S0), Transparent grey (12R30B ) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD. c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD. VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















