🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Prada 25ZS Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR25ZS |
| Color | Â Black (1AB05Z),Black malt tortoise(16R30F) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $138.30
Original: $395.15
-65%Prada 25ZS Sunglass—
$395.15
$138.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Prada |
| Model No | Â PR25ZS |
| Color | Â Black (1AB05Z),Black malt tortoise(16R30F) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 53 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















