š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Prada A17S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PRA17S |
| Color |
Black (16K731),Transparent Azure (19T80F) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 51 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm, 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $138.30
Original: $395.15
-65%Prada A17S Sunglassā
$395.15
$138.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PRA17S |
| Color |
Black (16K731),Transparent Azure (19T80F) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 51 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm, 150 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















