š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Prada A57S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PRA57S |
| Color | Ā Black (1AB5Z1),Ā Orange (5AK07V), Gold (5AK90F) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm, 61 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $116.94
Original: $334.10
-65%Prada A57S Sunglassā
$334.10
$116.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PRA57S |
| Color | Ā Black (1AB5Z1),Ā Orange (5AK07V), Gold (5AK90F) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm, 61 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















