🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale







Oakley 9449 Sunglass
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9449 |
| Color |
Polished Rootbeer (02), Matte Grey Smoke (24) |
| Shape |
Square |
| Material |
Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 132 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $16.00
Original: $45.71
-65%Oakley 9449 Sunglass—
$45.71
$16.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9449 |
| Color |
Polished Rootbeer (02), Matte Grey Smoke (24) |
| Shape |
Square |
| Material |
Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 132 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























