🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale










Oakley 9208 Sunglass
@@@
| Brand | Â Oakley |
| Model | Â OA9208 |
| Color | Â Polished White (73), Matte Black (46), Steel (A1) |
| Shape |
 Shield |
| Material |
 Injected |
| Type | Â Half Rim |
| Lens Width | Â 38 mm |
| Temple Length | Â 128 mm |
| Bridge Width | Â 138 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $36.91
Original: $105.46
-65%Oakley 9208 Sunglass—
$105.46
$36.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Â Oakley |
| Model | Â OA9208 |
| Color | Â Polished White (73), Matte Black (46), Steel (A1) |
| Shape |
 Shield |
| Material |
 Injected |
| Type | Â Half Rim |
| Lens Width | Â 38 mm |
| Temple Length | Â 128 mm |
| Bridge Width | Â 138 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















