🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Oakley 9403 Sunglass
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9403 |
| Color | Matte White (02), Matte Carbon (04), Matte Black (06) |
| Shape | Shield |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 36 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Bridge Width | 136 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $36.91
Original: $105.46
-65%Oakley 9403 Sunglass—
$105.46
$36.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Oakley |
| Model | OA9403 |
| Color | Matte White (02), Matte Carbon (04), Matte Black (06) |
| Shape | Shield |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 36 mm |
| Temple Length | 130 mm |
| Bridge Width | 136 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
| Manufacturing Details | OUDENG ZONE, GAOBU TOWN, 523268, DONGGUAN CITY 190 |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















